Kardoni Puhkelaager sai Kaunis Eesti Kodu 2017 tiitli!

Oleme väga  uhked ja liigutatud. Iga asi meie territooriumil on tehtud suure armastusega, olgu see ehitis, istutatud lill või puu. See et meie külalistele pakub see rõõmu, et nad hindavad seda kaunist loodust ja naudivad meie juures olemist- on imeline. See on meie KODU.. aitäh.. Kardoni pere.


Euroopa Aastapuu 2015 on Tammepuu Orissaare jalgpalliväljakul!


Kas kusagilt mujalt maailmas võib leida jalgpallistaadioni, mille keskel kõrgub võimas tamm? Kohalikele on see igapäevane, kuid kogukonna süda. Algselt oli tamme kõrval väike spordiplats, kuid 1951. aastal seda laiendati ja tamm jäi keset uut staadionit. Legend räägib, et kaks Stalinetsi traktorit üritanud tamme paigast sikutada, aga ikka katkenud trossid. Tamme ümber on sellest senini haavad puukoorel. Õppurid oskavad kasutada tammepõrget imehästi söötude andmiseks, lisaks annab puu head varju.

loe rohkem...


Saaremaa sai ilmakuulsaks!

Saaremaa on üks tuhandest paigast maailmas, kus peab enne surma ära käima, soovitab läinud aasta lõpul New York Times’i bestsellerina ilmunud üllitis “1000 kohta, mida sa pead enne surma nägema”..
MÕNE TURISMIFÄNNI PIIBEL: Kindlasti on palju turiste, kes teevad oma reisi sihtkoha valiku just selle teose põhjal. Nüüd on seal ära märgitud ka Saaremaa. Raamatu sisukorras on näiteks teiste maailma losside seas ära toodud ka Kuressaare oma.


Loe artiklit....